Praktyki w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy

09.11.2021

W roku akademickim 2021/2022 Miasto Stołeczne Warszawa zaprasza studentów i studentki WWSI do odbycia nieodpłatnej praktyki zawodowej w następujących jednostkach organizacyjnych:

Poniżej prezentujemy przykładowy zakres zadań oraz liczbę miejsc dostępnych w każdej z jednostek organizacyjnych Urzędu wraz z informacją o możliwych terminach realizacji praktyki. Praktyka może trwać od 1 miesiaca do maksymalnie 6 miesięcy i może obejmować okres wakacji.

Aby zgłosić się na praktykę wystarczy, że prześlesz swoje CV pod adres biurokarier@wwsi.edu.pl wraz z propozycją terminu i nazwą wydziału/biura, w którym chciał(a)byś odbywać praktykę. Uczelnia zajmie się resztą formalnosci zwiazaną z procesem aplikacji.

Wykaz dostępnych miejsc praktyk

listaum_warszawa2.png