XIII edycja Absolvent Talent Days

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Już 17 marca w PGE Narodowy w Warszawie rusza XIII Edycja Absolvent Talent Days – najlepszego i największego wydarzenia karierowego w Polsce.

td.png

Absolvent Talent Days już od XIII edycji jak magnes przyciąga młodych ludzi. Ostatnie dwanaście edycji zgromadziły prawie 400 000 młodych kandydatów w całej Polsce i ponad 3000 wystawców – najlepszych pracodawców w kraju. Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, to również ponad 100 bezpłatnych szkoleń oraz warsztatów z wartościowymi certyfikatami i spotkania z liderami opinii. Nasze podejście do rekrutacji doceniają też sami pracodawcy - dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą odpowiednich kandydatów. To największe wydarzenie karierowe w Polsce, które daje uczestnikom setki możliwości!

Widzimy się już 17 marca w PGE Narodowy w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/3a0TiCc

Tegoroczna wiosenna edycja to setki najlepszych pracodawców, którzy szukają przyszłych pracowników, zróżnicowania oferta bezpłatnych szkoleń i warsztatów oraz kilka stref m.in. strefa konsultacji CV i strefa foto Deloitte, w której bezpłatnie można wykonać procesjonalne zdjęcie do CV.

Poznaj pracodawców i skorzystaj z bezpłatnej oferty szkoleń oraz warsztatów!

W XIII edycji Absolvent Talent Days weźmie udział prawie 700 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można wyjątkowych i nieoczywistych pracodawców m.in. Agencję Wywiadu czy Kancelarię Prezesa Rady Ministrów lub Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych oraz firmy o międzynarodowej sławie, jak chociażby PwC, State Street Bank, British American Tabacco czy Procter & Gamble.  Podczas wydarzenia każdy z uczestników ma szansę na rozmowę z ich przedstawicielami. Wystarczy podejść do stanowisk wybranych przez siebie firm i zadać pytanie obecnym tam pracownikom i rekruterom. Dowiedz się wszystkiego, co cię interesuje i łatwo aplikuj wykorzystując opaskę e-CV, którą otrzymasz przy rejestracji na wydarzeniu. Nigdy wcześniej nie było to aż tak proste! A jeśli to jeszcze nie czas na nowe wyzwania zawodowe to mamy dla Ciebie imponującą listę ciekawych szkoleń i warsztatów na których zdobędziesz wartościowe certyfikaty i poszerzysz swoje kompetencje – sprawdzaj na bieżąco agendę na naszej stronie i wybierz coś dla siebie.

Łatwo aplikujesz wykorzystując opaskę e-CV podczas wydarzenia!

Teraz już wszystko w Twoich rękach - porozmawiaj z pracodawcą i aplikuj za pomocą elektronicznej opaski - rozwiązanie e-CV, w szybki i łatwy sposób sprawi, że Twoje CV wpadnie wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. System e-CV pozwala na przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. Wystarczy, że przed wydarzeniem uzupełnisz swój profil i załączysz CV rejestrując się na naszym serwisie -  https://bit.ly/3a0TiCc . Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Matchmaking, czyli praca znajdzie Cię sama – wystarczy, że pobierzesz bezpłatny bilet na wydarzenie i dodasz CV.

Konsultacje zawsze w cenie, ale jak konkretnie pomoże mi to znaleźć pracę? - tym, co stanowczo wyróżnia ofertę targów Absolventa na tle innych jest usługa MatchMaking, czyli dopasowywania ofert pracy do danego kandydata. Na czym to polega? Każdy uczestnik targów, aby pobrać bezpłatny bilet na wydarzenie, musi najpierw zarejestrować się na stronie talentdays.pl, a następnie wypełnić swój elektroniczny profil. Im rzetelniej to zrobi, tym lepiej organizatorzy targów będą mogli dopasować jego wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie zawodowe do wymagań potencjalnych pracodawców, poszukujących nowych twarzy do zespołu i umówić pierwsze spotkanie! Choć każdy uczestnik aplikuje na dowolną liczbę ofert przy pomocy elektronicznej opaski e-CV (papierowe CV zostaw w domu!) to dodatkowo pierwsze, wstępne rozmowy umówione przez organizatorów w ramach MatchMaking odbywają się już podczas targów, co daje uczestnikom niemałą przewagę nad ich rówieśnikami, dopiero przedzierającym się przez setki ogłoszeń na portalach i masowo wysyłającym CV.