ACCENTURE SP Z O O

Kod pocztowy 00-121
Kraj Polska
NIP 5260015900

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 537 000 pracowników wywiązujących się ze złożonej obietnicy w zakresie rozwoju technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla  klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 6 600 pracowników. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: www.accenture.com.

Nagrody i wyróżnienia:

• Wyróżnienie w konkursie Top Employer 2021.
  • 41 miejsce w międzynarodowym rankingu 100 Best Companies to Work For.

Dlaczego warto pracować w Accenture:

• Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z Fortune500.
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi technologicznych, które pozwolą Ci poznać specyfikę pracy projektowej i realizować wyzwania biznesowe klienta.
  • Pakiet wdrożeniowy (szkolenia wprowadzające), dostęp do katalogu bezpłatnych kursów oraz wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Elastyczny czas pracy (możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu pracy).
  • Szeroki wachlarz benefitów.
  • Praca zdalna.

1. Analiza aplikacji - zarówno CV, jak i weryfikacja profilu kandydata względem potrzeb projektowych.

2. HR Screen - werfikacja dostępności, kompetencji językowych, statusu studenta oraz oczekiwań finansowych.

3. Rozmowa techniczna - sprawdzenie umiejętności technicznych kandydata --> Zatrudnienie.

* Kandydaci aplikujący do zespołu Salesforce i Magento, po analizie CV proszeni są o wykonanie testów SHL lub Devskiller.