Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Kod pocztowy 01-043
Kraj Polska
NIP 5252208719

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to dynamicznie rozwijająca się uczelnia niepubliczna z 20-letnim doświadczenie.

Istniejemy na rynku usług edukacyjnych od 2001 r., a to co nas wyróżnia to wysoka jakość kształcenia dzięki profesjonalnej kadrze dydaktycznej oraz starannie dobranych programach nauczania, dzięki którym słuchacze oprócz wiedzy teoretycznej zdobywają praktyczne umiejętności na najwyższym, światowym poziomie.

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to uczelnia nowych możliwości. W nowoczesnym kampusie, zlokalizowanym w centrum Warszawy, tworzymy dla naszych studentów przestrzeń do rozwoju kreatywności, budowania kariery i realizowania projektów. Już od ponad 20 lat jako jedna z czołowych uczelni niepublicznych w Polsce prowadzimy studia z zakresu nauk humanistycznych, społecznych oraz ekonomicznych. Wyróżniamy się otwartością na studentów i na proponowane przez nich inicjatywy, zaangażowaniem w ich rozwój oraz nowoczesnym podejściem do edukacji.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer.